...
Сирійський хом'ячок

Сирійський, або золотистий, хом'ячок, також передньоазіатський хом'як - гризун сімейства хом'якових, що мешкає в околицях сирійського міста Алеппо, а також на сході Туреччини. Є популярною твариною-компаньйоном.

Сирійський хом'ячок Photo
...
Джунгарський хом'ячок

Джунгарський хом'ячок - вид мохноногих хом'ячків сімейства Хом'якові. Популярна домашня тварина. Довжина до 10 см, маса 25-65 грамів, у дикій природі живуть приблизно 12 місяців (1 рік), у неволі живуть 2 роки, в середньому 1,8 року. Має вкриті шерстю ступні, темну смугу на спині (зазвичай сіру), дуже короткий хвіст (часто практично не видно, коли звірятко сидить). Хутро відрізняється значними білими вкрапленнями.

Джунгарський хом'ячок Photo
...
Хом'ячок Роборовського

Хом'ячок Роборовського - вид мохноногих хом'ячків. Мешкає в Монголії, прилеглих районах Китаю та Росії. Вигляд названий на честь російського натураліста Ст І. Роборовського. Один із найменших видів сімейства хом'якових. Дорослі особини досягають завдовжки до 4-5 см і важать приблизно 30 грамів. Голова та спина пісочно-золотого кольору, живіт білий. Над очима присутні світлі плями. Мешкають у піщаній місцевості в неглибоких піскових норках з 1-2 ходами. Активні в сутінки та вночі. Розмножуються у період із травня по вересень. Самка здатна принести 3-4 посліди за сезон. В одному посліді може бути від 3 до 9 дитинчат. Самка стає статевозрілою у віці 3-4 тижнів, але успішне розмноження, як правило, починається з 4-5 місяців. Вагітність триває 19-22 дні. Дитинчата стають самостійними через 4 тижні після народження.

Хом'ячок Роборовського Photo